Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Kawle Górne - Oferty wynajmu domów na Kaszubach

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia(Kawle Górne + 22 km)

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Do wynajęcia przestronny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, usytuowany przy cichej, bocznej uliczce. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Ujeścisko,Gdańsk(Kawle Górne + 25 km)

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Żukowo(Kawle Górne + 9 km)

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem na ulicy Mickiewicza w Żukowie Dom jednorodzinny zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1147 m2. Budynek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gdańsk

Aniołki,Gdańsk(Kawle Górne + 25 km)

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Reprezentacyjny Dom 240 m na Cele Biurowe lub Rezydencjalne Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Twardowskiego

Pogórze(Kawle Górne + 24 km)

5 800 zł122 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Pogórzu. 4 pokojowy dom o powierzchni 122,35 m2 z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem o powierzchni ok. 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Małcużyńskiego

Suchanino,Gdańsk(Kawle Górne + 25 km)

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:196 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Matemblewska

Brętowo,Gdańsk(Kawle Górne + 25 km)

15 000 zł423 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ta wyjątkowa rezydencja stanowi harmonijne połączenie elegancji, komfortu i bliskości natury. Położona na wysokości 115 m n.p.m., w otoczeniu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Dickmana

Oliwa,Gdańsk(Kawle Górne + 25 km)

15 000 zł304 m² 49,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:562 m²

**reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa | 314 m | idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę** Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Mokra

Jankowo Gdańskie(Kawle Górne + 23 km)

9 900 zł280 m² 35,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom energooszczędny Z prywatnym stawem Dom w technologii pasywnej | Bardzo niskie koszty utrzymania | Prywatny dostęp do linii brzegowej - stawu | Unikatowy widok z salonu i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia(Kawle Górne + 22 km)

7 000 zł123,20 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Lokalizacja: gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kawle Górne

Kawle Górne,pomorskie

5 500 zł465 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Zespół budynków "rezydencja Sopocka" nawiązujący architektonicznie do budownictwa zlokalizowanego w Sopocie. Rezydencja zlokalizowana 1,7 km od Przodkowa, 14km od Lotniska Lechy Wałęsy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kawle Górne

Kawle Górne,pomorskie

5 500 zł465 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij